Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Aguś

Strony: [1]
1
Cześć! Na detoksie w Poznaniu był mój syn. Aż wstyd się przyznać ale teraz jak już wyszedł z nałogu to opowiadam jego historie jako przestroge dla innych mlodych ludzi. Terapia jest uzalezniona od stanu osoby trafiajacej do osrodka. Ogólnie rzecz biorąc najpierw potrzebny jest detoks czyli odtrucie organizmu a później zaczyna się terapie wlasciwą. Osrodek jest zamknięty i anonimowy ale nie stwarza wrażenia więzienia. Wygląda bardziej jak dobry, rodzinny motelik.

2
Zdaję sobie z tego sprawę, że to nie jest tak i nie zostawiłabym jej tam samej, oczywiście. W każdym razie na pewno skontaktuję się z tymi ludźmi. A Wam kochani bardzo dziękuję za całe zrozumienie, że nie potępiliście mnie, to dla mnie bardzo ważne. Pozdrawiam i trzymajcie się ciepło.

3
A to dlaczego?

4
Zdaję sobie sprawę, jak teraz w oczach wielu z was muszę wyglądac jako matka, jednak proszę, abyście nie oceniali mnie pochopnie. Jestem kobietą, która od 10 lat wychowuje swoją córkę samotnie, mąż niestety zmarł, a nam nie przysugiwała żadna renta. Być może popełniłam wiele błędów próbując wychować swoją córkę, a nawet na pewno, skoro teraz muszę zmagać się z tym, że moje 17 letnie dziecko pije niemal codziennie, praktycznie nie chodzi do szkoły, że już nie mówię o pełnieniu innych obowiązków. Ja nie mam nad tym kontroli, bo prawie cały dzień jestem w pracy, a wieczorem albo jej nie ma, albo już jest urobiona. Co mam w takim wypadku zrobić?

5
Seks / Odp: grupa terapeutyczna dla mężczyzn uzależnionych od seksu
« dnia: Luty 12, 2016, 12:04:26 pm  »
Ja znowu jestem całkowicie aseksualne i dla mnie to dziwny problem.

Strony: [1]