Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - BasiaN

Strony: [1]
1
Przyznam, żę naszukałam się trochę w Google, ale się udało: http://osrodek.terapie-uzaleznien.com.pl/kontakt Ja sadze, że powinieneś tam dzwonić, pod tym linkiem są numery kontaktowe. Przez telefon na pewno udzielą ci jakieś informacji zwrotnej, niech to już lekarz oceni, czy trzeba leczyć, czy nie.

2
Są różne specjalistyczne poradnie albo ośrodki leczenia uzależnień. Co do ośrodka to znam niestety tylko jeden, w którym odbywałam kiedyś staż. Mogę polecić, nazywa się Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza, a mieści się pod Włocławkiem. Nie wiem na ile to ci pomoże, ale może mieszkasz tam gdzieś w okolicy. Mogę poszukać linka, jeśli jesteś zainteresowany to daj znać.

3
Zawsze się tak mówi, że marihuana to nic, że to tzw miękki narkotyk, nie uzależnia, ma działanie lecznicze itp. itd… generalnie ponoć same plusy!  :) tylko wiele młodych ludzi zapomina o tym, że miękki czy nie, to jednak JEST narkotyk. No i niektórzy mają większe skłonności do popadania w uzależnienia, także trudno przewidzieć, jak będzie w przypadku twojego syna. Bardziej bym się martwiła, że skoro w jego towarzystwie praktykuje się takie zabawy, to czy czasem zaraz nie przejdą na twarde narkotyki, po których jest większy odlot…

4
Komputer i sieć / Odp: PROGRAM DLA MŁODZIEŻY
« dnia: Styczeń 15, 2016, 09:55:23 am  »
To jest nadal aktualne czy juz nie ?

5
Jak korzystac z porad specjalistów / Odp: poradnia on line
« dnia: Styczeń 15, 2016, 09:54:44 am  »
Ja tam nie ufam takim specjalistom online. Nigdy nie wiadomo czy ta osoba ktora nam doradza zna sie na tym co pisze.

6
Uzależnienie od zakupów, czyli zakupoholizm / Odp: Nowe forum
« dnia: Styczeń 15, 2016, 09:53:55 am  »
Chyba większość z nas miała chociaż krótki epizod podobny do twojego.

7
Komputer i sieć / Odp: Pytanie o czas.
« dnia: Październik 02, 2015, 01:16:55 pm  »
Z reguły w wolnym czasie gram i przeglądam internet z 3h na dobe i 8h pracuje :D

Strony: [1]